Akcesoria do kawy

No Products Found

We couldn't find any products that match your filtering criteria.

Bezpieczne płatności online

Dbamy o Twoją wygodę – umożliwiamy Ci skorzystanie z wygodnej, szybkiej i bezpiecznej metody płatności.

Darmowa Dostawa

Zrób zakupy za minimum 200 zł i skorzystaj z wielu oferowanych sposobów dostawy: wysyłki kurierskiej, do paczkomatu lub odbioru osobistego.

Wygodne Zwroty

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

 

Akcesoria do parzenia kawy- to musisz mieć!

Obecnie akcesoria do parzenia kawy to must have każdego, prawdziwego Kawoluba. Niezależnie od tego, czy parzysz kawę jedynie w zaciszu domowym, jedziesz na biwak, parzysz alternatywy w pracy, czy prowadzisz prężnie działającą kawiarnię, Na rynku mamy wybór niezwykłej ilości przeróżnych sprzętów, gadżetów i mniej lub bardziej przydatnych akcesoriów.

Nie da się ukryć, że spektrum akcesoriów kawowych jest szerokie. Faktem jest, że najpopularniejsze metody przygotowania kawy to m.in.: zaparzanie kawy w kawiarce, gotowanie (tygielek), przeróżne metody przelewowe (drip V60, Chemex, AeroPress) oraz ciśnieniowe (kawiarka, ekspres). Akcesoria kawowe warto dobrać pod swoje preferencje oraz możliwości. Pomoże to w wydobyciu z ziaren kawy wszystkiego co najlepsze- smaku i aromatu.

Akcesoria kawowe – w czym mogę wybierać?

Jeśli chodzi o akcesoria kawowe możemy je podzielić na trzy grupy- przyrządy do zaparzania kawy, wszystkie inne akcesoria ułatwiające proces parzenia oraz gadżety. Zacznijmy od zestawu baristy. W jego skład może wejść wiele elementów: tamper, guma pod tamper, odbijak, leveling tool, pędzle do czyszczenia kolby, pędzel do czyszczenia grupy zaparzającej, dzbanki do teksturowania mleka o różnej pojemności, czajnik, filtry, termometr do mleka czy wody, waga i wiele innych. Oczywiście, jeśli zaczynasz swoją drogę kawową, nie musisz mieć wszystkiego od razu. Warto postawić na kilka niezbędnych elementów, które ułatwią Ci zaparzanie kawy w domowych warunkach, w pracy czy Twojej kawiarni/restauracji.

Akcesoria do parzenia kawy to m.in.: Chemex, drippery, drip V60, AeroPress, frenchpress. Pozwolą Ci one na przeniesienie smaku kawy zrobionej „jak w kawiarni” wprost do Twojego domu. Urządzenia takie jak frenchpress,AeroPress czy nawet kawiarka sprawdzą się w podróży (jeśli mamy źródło ciepła lub gorącą wodę). O tym jak używać sprzętów tego typu oraz jaką kawę wybrać do danej metody i jak ją zmielić dowiesz się na naszych autorskich warsztatach- Alternatywne metody parzenia kawy.Akcesoria kawowe to również wszelakie gadżety, które umilają proces przenia kawy lub są idealnymi dodatkami w naszej kuchni. Możemy do nich zaliczyć designerskie filiżanki, pojemniki na kawę, koszulki kawowe, słoiki, kolorowe dzbanki i wiele innych.