Kawa Automat Blend 60/40
(1 opinia klienta)

79,00 

Informacje dodatkowe

Forma

Ziarno, Mielona

Rodzaj

60% Arabika/ 40% Robutsa

Profil sensoryczny

czekolada, orzech

Polecana pod

ekspres automatyczny

Opakowanie

1000 g

Kawa do automatu – Automat blend Harvest

Ekspres automatyczny to nieodłączny towarzysz w niemal każdym biurze, w coraz większej ilości naszych domów. Każdy Kawolub chce zacząć swój dzień od przepysznej filiżanki kawy- niezależnie od tego czy jest to espresso doppio czy caffe latte. Kawa ma pobudzić nas do działania, mieć intensywny smak i zapach. Tę małą przyjemność może popsuć nam nieodpowiednie dobranie ziarna do metody zaparzania.
Kawa do automatu Automat Blend, powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia naszego Head Roastera Rafała oraz zaobserwowanych potrzeb naszych odbiorców. Zbyt mała ilość robusty w mieszance tego typu powoduje, że ekspres automatyczny nie wydobędzie z niej odpowiednich walorów smakowych.

Dlaczego się tak dzieje?
Ekspres automatyczny zaparza kawę w niższej temperaturze niż ekspres kolbowy. Zwiększona ilość robusty w mieszance (w tym przypadku 60% arabiki i 40% robusty) powoduje, że kawa z ekspresu automatycznego jest intensywna, mocno orzechowa, czekoladowa. Jest to propozycja idealna dla osób, które lubią intensywne uderzenie kawowe o poranku.

Kawa ziarnista do automatu – wybierz najlepszą opcją

Robusta używana przez naszego Head Roastera to specjalnie sprowadzane indyjskie ziarno Cherry AA, uznane przez koneserów na całym świecie. Jest to ziarno wzorcowe, bardzo dobre jakościowo. Jego dodatek sprawia, że kawa jest niezwykle aromatyczna- czekoladowa, orzechowa, o przyjemnej goryczce. Arabika wykorzystywana w mieszance, w głównej mierze pochodzi z Brazylii.
Kilogramowa mieszanka Automat blend to kompozycja idealna dla Ciebie i Twojego ekspresu automatycznego. Spróbuj jej już dziś i ciesz się wyśmienitym aromatem i smakiem.

1 review for Kawa Automat Blend 60/40

 1. Katarzyna O.

  Klasyk do automatu. Kupuję od ponad roku regularnie. Wyśmienita jakość, polecam!

  • harvest

   dziękujemy!

  • harvest

   Dziękujemy za opinię! Niech moc kawy będzie z Tobą

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *