Kawa Espresso Blend 80/20

89,00 

Informacje dodatkowe

Forma

Ziarno, Mielona

Rodzaj

80% Arabika 20% Robusta

Profil sensoryczny

czekolada, orzechy, pomarańcza, migdały

Polecana pod

ekspres kolbowy

Opakowanie

1000 g

Kawa pod espresso – mieszanka Espresso Blend palarnia kawy Harvest

Espresso to podstawa wszystkich kaw z ekspresu ciśnieniowego czy automatycznego- americano, cappuccino, cafe latte, cafe latte macchiato. To dzięki niemu nasze kawy mleczne mają cudowny smak i aromat. Espresso samo w sobie powinno być gęste i esencjonalne, aby swoimi czekoladowymi i orzechowymi aromatami pobudzać nas w ciągu dnia. Kawa pod espresso Espresso blend to perfekcyjnie skomponowana mieszanka 80% arabiki z Brazylii oraz 20% robusty z Indii.

Kawa ziarnista pod espresso

W palarni Harvest, komponując idealną mieszankę kawy pod espresso kierujemy się kilkoma aspektami. Po pierwsze stawiamy na świeżość ziarna i wypału. Oznacza to, że nie tylko zielone ziarno, jakie sprowadzamy do wypału ma niedawną datę zbioru, ale również finalny produkt na półce jest świeży. Kawa pod espresso musi posiadać widoczną datę palenia na opakowaniu- im bliższa, tym lepiej! Dzięki temu jesteśmy w stanie wydobyć pełnię smaku i aromatu z naszej mieszanki.

W Espresso Blend odnajdziesz takie smaki jak: czekolada, prażone orzechy, karmel oraz pomarańcza. Ta przepyszna mieszanka powstała w wyniku perfekcyjnego balansu arabiki oraz dobrej jakościowo robusty (w stosunku 80 do 20). Oprócz tego, istotnym aspektem jest stopień wypału, który jest na poziomie medium roast (średni wypał). W naszej palarni, mieszanki pod espresso nie są „przepalane” do stopnia dark (chociaż wiemy, że i taka kawa ma swoich zwolenników). Dzięki temu możemy wydobyć delikatność i aksamitność smaku i aromatu z naszych ziaren. Espresso z kilogramowej mieszanki Espresso blend jest aromatyczne, gęste, kremowe. Perfekcyjnie współgra z ekspresem ciśnieniowym, kolbowym.

Recenzje

  1. harvest

    dziękujemy!

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *