Kawa ziarnista arabika 100% Home Barista

49.00 

Informacje dodatkowe

Forma

Ziarno, Mielona

Rodzaj

"Rodzaj: Arabika 100%
Data palenia:

Profil sensoryczny: czekolada, migdał,
Amaretto, karmel
Polecana pod: ekspres automatyczny/kolbowy, frenchpress, AeroPress, kawiarka
Opakowanie: 500 gramów

Profil sensoryczny

czekolada, migdał, Amaretto, karmel

Polecana pod

ekspres automatyczny/kolbowy, frenchpress, AeroPress, kawiarka

Opakowanie

500 g

Kawa ziarnista Arabika 100% – wypróbuj już dziś idealną kawę pod espresso.

Wyobraź sobie połączenie smaków i aromatów, które zapiera dech w piersiach. Intensywna czekolada, aksamitny migdał, przyjemne Amaretto i słodki karmel…
To wszystko znajdziesz w paczce kawy Harvest Arabika 100%. Ziarna pochodzące z Brazylii, uprawiane jest w regionie Cerrado w południowej Brazylii, który słynie z wspaniałych odmian ziaren arabiki. Odmiana Brazylia Cerrado rośnie na plantacjach położonych na różnej wysokości. Panują tam specyficzne warunki klimatyczne, które sprawiają, że z tamtejszych upraw uzyskuje się ziarna o stałej oraz pewnej jakości. Co więcej samodzielnie odwiedziliśmy plantację kawy, z której sprowadzamy nasze ziarna. Dzięki temu mamy pewność stabilnej jakości ziaren. Dzięki temu nasza kawa ziarnista Arabika 100% zawsze smakuje równie dobrze.

Kawa ziarnista arabika 100% to wyśmienite połączenie smaku Amaretto, migdałów, karmelu i czekolady. Musisz tego spróbować! Jeśli lubisz kawę o niższej zawartości kofeiny, a jednocześnie intensywną w smaku to arabika 100% jest wyborem dla Ciebie. Wykorzystanie przez naszego Head Roastera ziaren o najwyższej jakości z Brazylii

Wypróbuj ziarna w swoim ekspresie automatycznym/kolbowym, kawiarce, frenchpressie lub AeroPressie (po wybraniu odpowiedniego przepisu-np. w wykorzystaniem nakładki Prismo).

Kawy w standardzie sprzedajemy w ziarnach. Jeśli nie masz w domu profesjonalnego młynka, możesz wybrać opcję mielenia na życzenie. Podaj pod jaką metodę ( w uwagach do zamówienia), a my wykonamy za Ciebie całą pracę.

UWAGA!
Opcja mielenie na życzenie wymaga zerwania zgrzewu.

Recenzje

    Nie ma jeszcze recenzji.

    Napisz pierwszą opinię o „Kawa ziarnista arabika 100% Home Barista”

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *